Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

Zespół Tańca Współczesnego De-eM

Zespół Tańca Współczesnego De-eM powstał w 1996 roku. Początkowo była to Rewia Dziecięca Domino. Po roku działalności Rewia przekształciła się w Zespół Tańca Współczesnego De-eM. W ciągu 25 lat działalności powstało wiele ciekawych choreografii i  duże spektakle taneczne: "Tajemnicza gra",  "Po drugiej stronie lustra", "Alicja w Krainie Czarów", "Siedem grzechów głównych".
Od chwili powstania do dziś przez zespół przewinęło się około 5000 osób.

120 osób, które uczęszcza na zajęcia zespołu ma możliwość zapoznania się z różnymi technikami tanecznymi. Zespół daje pokazy i uczestniczy w imprezach organizowanych przez OCK a także współpracuje z ostrołęckimi szkołami, ubarwiając swoimi występami różne uroczystości.

Zespół prowadzi Małgorzata Wójcik

Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu:

  • wtorek w godz. 16.30-22.00 (sala kameralna),
  • środa w godz. 16.30-21.30 (sala taneczna),
  • piątek w godz. 16.30-22.00 (sala taneczna).

Do pobrania:

Opłaty za zajęcia

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury