Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

DWIE GODZINY - wernisaż wystawy fotografii

Data wydarzenia: 17.05.2024., godz. 18:00

Na wystawie zaprezentowane zostaną fotografie uczniów 4 klasy Technikum Fotografii i Multimediów ZSZ nr 3. Przez dwa miesiące szesnaścioro uczniów uczęszczało na cotygodniowe zajęcia z czarno-białej fotografii analogowej do "Galerii Ostrołęka".

Oprócz pracy w ciemni negatywowej i pozytywowej, każdy z uczestników warsztatów miał możliwość fotografowania aparatem analogowym. Dla większości z nich był to pierwszy kontakt z aparatem, w którym nie można od razu zobaczyć zrobionego zdjęcia. Na fotografowanie, każda dwuosobowa grupa, miała dwie godziny. Stąd właśnie tytuł wystawy. Nie było żadnych wytycznych dotyczących tematu zdjęć. Dlatego też na wystawie znalazły się fotogramy o różnej tematyce m.in. : portret, pejzaż, architektura. Jak poradzili sobie autorzy zdjęć z tym wyzwaniem zobaczyć można na wystawie.
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

17 V 2024 r., godz. 18.00, hol OCK, I piętro, wstęp wolny


Opublikowano: 16 maja 2024 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2024, 10:16

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury