Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

DIABEŁ W KOMPUTERZE i KRZYWA BAJKA dwa spektakle Dziecięcego Teatru Amatorskiego NIEWIDZIALNI (grupa średnia i najstarsza)

Obraz

Data wydarzenia: 16.06.2024., godz. 17:00

Diabeł w komputerze - poświęcony bezpieczeństwu w internecie i krytycznemu podejściu do nowych technologii. 

Ukazuje zagrożenia płynące z anonimowości pod postacią całkiem sympatycznego i ludzkiego Diabła, który podstępnie próbuje zaprzyjaźnić się z dziećmi.
Występują: Wiktoria Dobkowska, Lila Bakiera, Martyna Krejszow, Wojciech Kruczyński, Gabriela Rudnicka, Natalia Daniszewska, Anastazja Kowalczyk , Wiktor Szydlik, Kacper Kowalczyk.Krzywa bajka - dawno, bardzo dawno, oj dawno i daleko, tak tak i daleko temu, za górą, za rzeką i zakrętem, stał sobie zamek, nie nie, stało królestwo, tak tak królestwo, ale bardzo brzydkie, ściany miało brzydkie, okna miało brzydkie i drzwi też miało brzydkie.......
Występują: Laura Brodacka, Lena Suchecka, Pola Krawczyk, Dobromiła Napiórkowska, Maria Bakiera, Natalia Dorey, Wojciech Kruczyński.
Reżyseria i muzyka: Anna Filochowska.
Scenariusze: Agnieszka Stawowska, Grzegorz Śmiałek.

Klub OCZKO, wstęp wolny


Opublikowano: 29 maja 2024 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2024, 11:17

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury