Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

WOJTKI GRAJĄ - recital Ewy Kuklińskiej

Obraz

Data wydarzenia: 10.07.2024., godz. 19:00

Zapraszamy na pierwszy tegoroczny koncert z cyklu WOJTKI GRAJĄ. Będzie to recital Ewy Kuklińskiej pt. " Schody, pióra, brylanty..."

Ikona stylu, wzór kobiecości i elegancji. Aktorka, piosenkarka, tancerka i choreograf Ewa Kuklińska w specjalnym letnim show. W programie polskie i światowe hity, piosenki, które doskonale znamy ze światowych list przebojów, w interpretacji pani Ewy, a także przeboje filmowe. Wszystko w scenerii piór, brylantów i wspaniałych kreacji scenicznych gwiazdy. Dużo wspólnej zabawy i niespodzianek dla publiczności.
Ewa Kuklińska - aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, choreograf, tancerka, piosenkarka. Absolwentka szkoły baletowej w Warszawie. Została zaangażowana na trzy lata do Teatru Wielkiego Opery i Baletu. Przez lata tańczyła w najpopularniejszych grupach baletowych - Naya-Naya i Sabat. Prywatne lekcje śpiewu pobierała u prof. Olgi Lady. Sztukę estradową doskonaliła na studiach w Paryżu (L'Academie Internationale de la Danse, Schola Cantorum de Paris), jako stypendystka rządu francuskiego. W latach 1979-1997 związana była z Teatrem Syrena w Warszawie. W TV Polonia prowadziła program pt.: "Schody, pióra, brylanty". Wzięła udział w ponad 100 widowiskach telewizyjnych, takich jak np. "Kabaret Starszych Panów". Obecnie gra w przedstawieniach impresaryjnych w całej Polsce.

plac przy Kultowni, aleja Wojska Polskiego 40, wstęp wolny


Opublikowano: 27 czerwca 2024 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2024, 11:23

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury