koncert w Nastrojach we Dwoje
Zespół Red Lips powstał w 2010 roku i gra mieszankę rocka i popu. Grupa popularność zdobyła biorąc udział w pierwszej edycji programu "Must be the Music", w której dotarła do finału. Ostatnio w większości polskich stacji radiowych można usłyszeć singiel "To co nam było", który promuje debiutancki album Red Lips.
koncert w Nastrojach we Dwoje
Zespół Red Lips powstał w 2010 roku i gra mieszankę rocka i popu. Grupa popularność zdobyła biorąc udział w pierwszej edycji programu "Must be the Music", w której dotarła do finału. Ostatnio w większości polskich stacji radiowych można usłyszeć singiel "To co nam było", który promuje debiutancki album Red Lips. Zespół promuje się jako "ludzie którzy komponują, tworzą, grają koncerty, myślą niekonwencjonalnie, są niezależni i kochają filmy Quentina Tarantino. Największą siłą zespołu jest pozytywna energia, drapieżne, przesterowane brzmienie gitarowe, nadające wyrazisty charakter ekspresyjnym kompozycjom oraz charyzmatyczna i elektryzująca wokalistka.
W skład zespołu wchodzą: charyzmatyczna wokalistka Ruda, czyli Joanna Czarnecka, Łukasz Lazer – współzałożyciel zespołu, kompozytor, producent i gitarzysta oraz sekcja rytmiczna, czyli Marcin Piroman Romanowski (bas) i Robert Sopala (perkusja).
Foto: KRUPEK
Opublikowano: 07 grudnia 2015 r.
Autor: Promocja OCK