Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

15 LAT MINĘŁO - JESTEŚMY

Obraz

koncert z okazji 15-lecia Studia Piosenki
Studio Piosenki działające od 2002 roku w Klubie Oczko kształci i rozwija umiejętności wokalne młodzieży. Na indywidualnych spotkaniach pod kierunkiem instruktora młodzież doskonali swój warsztat wokalny, uczy się interpretacji piosenek, emisji głosu, bycia na scenie. Przez 15 lat przez Studio Piosenki przewinęło się wielu młodych ludzi, którzy swoja przyszłość postanowili związać z piosenką...

koncert z okazji 15-lecia Studia Piosenki
Studio Piosenki działające od 2002 roku w Klubie Oczko kształci i rozwija umiejętności wokalne młodzieży. Na indywidualnych spotkaniach pod kierunkiem instruktora młodzież doskonali swój warsztat wokalny, uczy się interpretacji piosenek, emisji głosu, bycia na scenie. Przez 15 lat przez Studio Piosenki przewinęło się wielu młodych ludzi, którzy swoja przyszłość postanowili związać z piosenką.

W koncercie wystąpią: Sylwia Czernysz, Izabela Duszak, Olga Kiersnowska, Karolina Milewska, Marta Niźnik, Natalia Rama, Natalia Sobocińska, Natalia Kleczkowska, Natalia Sadocha, Martyna Dulewicz, Wiktoria Dobrowolska, Gabriela Laska, Weronika Popiołek, Katarzyna Staśkiewicz, Jakub Ambrzykowski, Alicja Gałka, Julia Kaliszewska, Maria Meszyńska, Karolina Watrakiewicz, Amelia Żynda
Akompaniament: Tadeusz Kowalewski - pianino, Katarzyna Staśkiewicz - skrzypce, Tomasz Mikulski - gitara.
Kierownictwo muzyczne - Tadeusz Kowalewski
Reżyseria - Aleksandra Kowalewska
Światło, dźwięk - Mateusz Grzybowski 

Klub Oczko, wstęp wolny


Opublikowano: 29 listopada 2017 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury