Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

BOOM NA COOLTURĘ

Obraz
spotkanie z muzyką

W sali widowiskowej OCK odbyła się nauka i koncert z udziałem propagatorów Bum Bum Rurek w Polsce. Salę wypełniły dzieci z ostrołęckich szkół podstawowych. Każdy został wyposażony w "bum bum rurkę". Po krótkim instruktażu dzieci zagrały prostą melodię, a zespół „Cool-rurers” stworzony z dzieci Kultowni wykonał melodię z akompaniamentem fortepianu.

spotkanie z muzyką

W sali widowiskowej OCK odbyła się nauka i koncert z udziałem propagatorów Bum Bum Rurek w Polsce. Salę wypełniły dzieci z ostrołęckich szkół podstawowych. Każdy został wyposażony w "bum bum rurkę". Po krótkim instruktażu dzieci zagrały prostą melodię, a zespół „Cool-rurers” stworzony z dzieci Kultowni wykonał melodię z akompaniamentem fortepianu. Projekt realizowany jest w ramach programu grantowego „Bank Dziecięcych Uśmiechów” organizowanego przez Fundację Banku Zachodniego WBK S.A. im. Stefana Bryły. Spotkanie jest zwieńczeniem realizowanego przez Kultownię projektu "Boom na coolturę".

sala widowiskowa OCK

Opublikowano: 29 września 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury