Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK I PLAMY - Godziny dla Rodziny

Obraz

Data wydarzenia: 21.01.2024., godz. 12:00

Aktorzy Agencji Artystycznej Prym Art zabierają małych widzów w muzyczną podróż po piórnikowym świecie przyborów szkolnych. W spektaklu, który powstał na motywach "Plastusiowgo pamiętnika" Marii Kownackiej, plastelinowy Plastuś oraz Tosia próbują ustalić, kto zmącił spokojne życie w piórniku, zostawiając wszędzie atramentowe plamy.

Plastuś i jego przyjaciele podążają szlakiem kleksów, szukając tajemniczego Jegomościa, i starają się uratować swój dom. Czy im się to uda? Czy dotrą po plamach do celu? Jakie przygody spotkają po drodze?

Scenografia w formie piórnika, zabawne dialogi i oryginalne piosenki, angażująca akcja to gwarancja dobrej zabawy w czasie spektaklu!

Bilety w cenach 20 zł (dla dziecka) i 25 zł (dla osoby dorosłej) można kupić od 17 grudnia w kasie kina, biletomacie oraz online.


Opublikowano: 15 grudnia 2023 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2023, 11:28

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury