Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ZGRZYT

Obraz

Wernisaż wystawy Grupy Artystycznej FAŁDY z Olsztyna. Grupa powstała w 2012 roku w pracowni struktur wizualnych na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Specyfika działalności grupy jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę głębokiej analizy mentalnej procesów rozwoju współczesnego świata.

Wernisaż wystawy Grupy Artystycznej FAŁDY z Olsztyna. Grupa powstała w 2012 roku w pracowni struktur wizualnych na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Specyfika działalności grupy jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę głębokiej analizy mentalnej procesów rozwoju współczesnego świata. W wystawie wezmą udział: Dagmar Feldman, Izabela Siembida, Magdalena Dudek, Joanna Kaczmarczyk, Martyna Jakubowska, Jolanta Kosyl, Paula Załuska, Anna Drońska.
W czasie wernisażu odbyła się akcja performatywna „Pokaz nie-mody”.


Wystawę można oglądac w Galerii Ostrołęka do końca czerwca


Opublikowano: 27 maja 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury