Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KRESKA I KROPKA

Obraz

spektakl teatralny dla dzieci

Jest to wierszowana sztuka dla małych widzów, napisana w komediowym tonie.
Pomimo żartobliwego stylu spektakl opowiada o ważnych sprawach takich jak: przyjaźń, lojalność, wiara w siebie, akceptacja i otwartość na drugiego człowieka...

spektakl teatralny dla dzieci

Jest to wierszowana sztuka dla małych widzów, napisana w komediowym tonie. Pomimo żartobliwego stylu spektakl opowiada o ważnych sprawach takich jak: przyjaźń, lojalność, wiara w siebie, akceptacja i otwartość na drugiego człowieka. Pokazuje jak rozwiązywać problemy, nie poddawać się i optymistycznie patrzeć na życie. Świat Kropki i Kreski jest plastyczny, barwny, pełen muzyki. Przedstawienie składa się z serii różnych opowiadań zatytułowanych: Marzenie Kreski , Spotkanie, Podwieczorek, Lizaki, Konkurs Talentów, Pranie.
Każda historyjka zawiera ciekawą i ważną puentę.


Sprzedaż biletów od 15.01.2023 r. w kasie Kina Jantar oraz w biletomacie i online.

afisz-kreska-i-kropka


Opublikowano: 10 stycznia 2023 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury