Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

SKIBA CIĄGLE NA WOLNOŚCI CZYLI SKIBA NA OSTRO I BEZ CENZURY

Obraz

Wieczór stand-up

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik serdecznie zaprasza ostrołęczan na blisko dwugodzinny spektakl komediowy w stylu STAND UP COMEDY, w trakcie którego wystąpi lider Big Cyca, legenda rocka Krzysiek SKIBA ...

Wieczór stand-up

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik serdecznie zaprasza ostrołęczan na blisko dwugodzinny spektakl komediowy w stylu STAND UP COMEDY, w trakcie którego wystąpi lider Big Cyca, legenda rocka Krzysiek SKIBA (autor piosenek takich jak Makumba, Berlin Zachodni, Dres czy Świat według Kiepskich). Spektakl oparty jest na barwnych opowiastkach z biografii Skiby pod tym samym tytułem. Są to kulisy programów telewizyjnych, wpadki w show biznesie, barwne ciekawostki z tras koncertowych.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

sala OCK, bilet 25 zł

afisz-stadd-up-skiba


Opublikowano: 22 grudnia 2021 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury