Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ABSOLUTNIE, CZYLI BOŃCZYK ŚPIEWA MŁYNARSKIEGO

Obraz

Koncert
Jacek Bończyk - aktor, autor tekstów i reżyser spektakli muzycznych zaprezentuje program,

na który składają się mistrzowskie utwory geniusza polskiej piosenki, Wojciecha Młynarskiego...

Koncert
Jacek Bończyk - aktor, autor tekstów i reżyser spektakli muzycznych zaprezentuje program, na który składają się mistrzowskie utwory geniusza polskiej piosenki, Wojciecha Młynarskiego. Jacek Bończyk wielokrotnie współpracował z Wojciechem Młynarskim przy rozmaitych koncertach i spektaklach, był także dyrektorem artystycznym Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego. W programie wieczoru usłyszymy piosenki Mistrza, znane i lubiane przez kilka pokoleń Polaków m.in. „Absolutnie“, „Bynajmniej“, „Ogrzej mnie“, „Jeszcze w zielone gramy“ czy „Jesteśmy na wczasach“. Jackowi Bończykowi (vocal) towarzyszyć będzie Konrad Wantrych (piano) oraz Wojciech „Gumiś“ Gumiński (kontrabas).

Koncert w cyklu Nastroje we Dwoje

sala OCK, bilet 35 zł

bonczyk-afisz


Opublikowano: 25 kwietnia 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury