Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

JAKBY NIE MIAŁO BYĆ (2)

Obraz

recital Agaty Mieszała
Na marcowym recitalu poznaliśmy ją jako w pełni dojrzałą wykonawczynię, która przykuła uwagę widzów swoim głosem i niebanalnymi tekstami. W latach 90. śpiewała w Ostrołęckim Ośrodku Kultury. W 1994 r. została laureatką trzeciego miejsca na Ogólnopolskich Spotkania z Piosenką Kabaretową OSPA.

recital Agaty Mieszała
Na marcowym recitalu poznaliśmy ją jako w pełni dojrzałą wykonawczynię, która przykuła uwagę widzów swoim głosem i niebanalnymi tekstami. W latach 90. śpiewała w Ostrołęckim Ośrodku Kultury. W 1994 r. została laureatką trzeciego miejsca na Ogólnopolskich Spotkania z Piosenką Kabaretową OSPA. Po ponad 15 latach pojawiła się w Oczku i dziś zapraszamy na jej recital. Przedstawi piosenki, które sama wybrała, z którymi się identyfikuje i które w jej życiu wiele znaczą.
Towarzyszyć jej będzie córka, Aleksandra Mieszała oraz zespół w składzie: Konrad Drabot - gitara, Krzysztof Lewandowski - gitara basowa, Adam Karpiński - perkusja, Tadeusz Kowalewski -fortepian.
Klub Oczko, wstęp wolny


Opublikowano: 26 marca 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury