Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

AUTOKAR TEATRALNY - grudzień 2013

Obraz

Zapraszamy Państwa do Teatru! 
22 grudnia wybierzemy się na PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE Raya Cooneya w reżyserii Krystyny Jandy w OCH TEATRZE. Rezerwacja pod nr tel. 29 7664591. Koszt wyjazdu 97 zł.

Zapraszamy Państwa do Teatru! 
22 grudnia wybierzemy się na PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE Raya Cooneya w reżyserii Krystyny Jandy w OCH TEATRZE. Rezerwacja pod nr tel. 29 7664591. Koszt wyjazdu 97 zł.

Szpital św Andrzeja, dwa dni do świąt Bożego Narodzenia. Lekarze i personel szpitala przygotowują się do corocznego przedstawienia świątecznego dla pacjentów i ich rodzin. Jednocześnie odbywa się zjazd neurologów z ministrem zdrowia na sali. Dr David Mrtimore przygotowuje się do wykładu na tym zjeździe, który ma zadecydować o jego awansie, przyznaniu mu tytułu szlacheckiego i dotacji dla szpitala. Na godzinę przed wykładem dowaduje się że ma nieślubnego osiemnastoletniego już syna , który uparł się że go pozna. Z rozpaczy i zamieszania wskazuje mu innego lekarza jako jego ojca. Szalona intryga, galeria postaci, jak zwykle u mistrza gatunku, Cooneya, zaplątanych w niewiarygodnie śmieszne piramidy sytuacji i zabawnych niespodziewanych zwrotów akcji. Dyrektor szpitala, trzech lekarzy, dwie pielęgniarki, żona i była kochanka, matka, upiorny pacjent, gapowaty ale dociekliwy policjant i pijany syn. Próba przedstawienia świątecznego i dwustu neurologów za ścianą. Cooney w pełnym blasku.

W spektaklu występują m.in.: Marcin Perchuć, Cezary Żak, Katarzyna Żak, Piotr Machalica, Bożena Stachura, Aneta Todorczuk - Perchuć.
Premiera spektaklu planowana jest na 14 grudnia br.
 

Wyjazd 22 grudnia o godz. 14 z parkingu przy OCK


Opublikowano: 28 października 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury