Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

OSPA 2022

Obraz

OSPA 2022 – wieczór kabaretowy pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki

odbędzie się 5 listopada o godzinie 18.00.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego

oraz Stowarzyszenie Autorów ZAIKS.
Przed ostrołęcką publicznością wystąpią...

OSPA 2022 – wieczór kabaretowy pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki

odbędzie się 5 listopada o godzinie 18.00.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego

oraz Stowarzyszenie Autorów ZAIKS.

Przed ostrołęcką publicznością wystąpią:

- Kabaret K2
Kabaret powstał w 2012 roku w Zielonej Górze. Obecnie tworzą go Bartosz Klauziński, Tomasz Łupak i Dominika Najdek, czyli Domi, Łupi i Barciś. W Ostrołęce kabaret zaprezentuje już szósty swój program pt. „Jedziemy po bandzie”. O swoim programie piszą tak: ”Tym razem będzie trochę mniej grzecznie. Porzucamy poprawność polityczną, autocenzurę, konwenanse i... jedziemy po bandzie. Będzie trochę ostrzej (nie wulgarniej), ale jak zawsze śmiesznie i czasami mądrze. Nie zabraknie improwizacji i Waszych ulubionych postaci. Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno.”

- Piotr Bałtroczyk 
Polski dziennikarz, poeta, piosenkarz, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy. W Ostrołęce zaprezentuje program „Starość nie jest dla mięczaków”. Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania.

- Kabaret SMILE
Kabaret powstał w Lublinie we wrześniu 2003 roku. Tworzą go: Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier i Michał Kincel.
Tak piszą o sobie: „Preferujemy skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubimy bawić się formą. Szukamy absurdów życia codziennego i przenosimy je na scenę. Uwielbiamy śpiewać, jeden z nas nawet potrafi, dlatego też naszą silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikamy humoru politycznego bo po co parodiować komedię.
Kabaret to nasza pasja. Napisane przez nas teksty są tylko gliną, z której podczas występów, wraz z publicznością, lepimy rzeźby zwane skeczami. Każdy nasz spektakl jest jedyny i niepowtarzalny. Oglądanie nas w telewizji czy w internecie jest jak zwiedzanie Nowego Jorku czy Wałbrzycha w Street View - Google Maps. Dlatego też jeśli kabaret Smile, to tylko i wyłącznie na żywo”.

afiszospa2022-1

Bilety w cenie 100 zł będzie można kupić od 18 września w Kinie Jantar, biletomacie i online.Opublikowano: 12 września 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury