Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

NASZA, TWOJA EUROPA

Obraz

wernisaż plenerowej wystawy fotografii członków Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego
Z okazji 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej „Galeria Ostrołęka” i Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne zaprezentują mieszkańcom miasta wystawę plenerową na placu Bema...

wernisaż plenerowej wystawy fotografii członków Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego
Z okazji 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej „Galeria Ostrołęka” i Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne zaprezentują mieszkańcom miasta wystawę plenerową na placu Bema. Dzięki przystąpieniu Polski do UE zaczęły się otwierać nowe rynki pracy dla wielu naszych rodaków, a następnie przystąpienie do strefy Schengen zdecydowanie ułatwiło podróżowanie wielu Polakom poza granice kraju. Zdjęcia prezentowane na wystawie przybliżą mieszkańcom Ostrołęki inne miasta europejskie, ich zabytki, architekturę, życie mieszkańców. Mamy również nadzieję, że prezentowane fotografie rozbudzą w mieszkańcach miasta ciekawość świata i chęć podróżowania oraz poznawania życia mieszkańców innych części Europy.

plac gen. J.Bema


Opublikowano: 25 kwietnia 2019 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury