Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

DESZCZ Z BUTACH

Obraz

Zapraszamy na recital Klaudii Miłoszewskiej - wokalistki Teatru Piosenki 21. Materiał, który chce Państwu przedstawić pokaże jej ciekawą, acz nie do końca odgadnioną osobowość. To jej bardzo osobisty dobór piosenek, którymi chce pożegnać się z ostrołęcką publicznością - jest bowiem tegoroczną maturzystką, a od października studentką Uniwersytetu Warszawskiego.

Zapraszamy na recital Klaudii Miłoszewskiej - wokalistki Teatru Piosenki 21. Zdolnej, wrażliwej, potrafiącej poprzez śpiew przenieść nas w świat uczuć i nastrojów. Materiał, który chce Państwu przedstawić pokaże jej ciekawą, acz nie do końca odgadnioną osobowość. To jej bardzo osobisty dobór piosenek, którymi chce pożegnać się z ostrołęcką publicznością - jest bowiem tegoroczną maturzystką, a od października studentką Uniwersytetu Warszawskiego.
Wystąpi z towarzyszeniem muzyków: Tadeusza Kowalewskiego - piano, Marka Kowalskiego - bas, trąbka, Mateusza Sasina - perkusja, dijembe.
Klub Oczko, wstęp wolny


Opublikowano: 29 października 2012 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury