Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

DZISIAJ W BETLEJEM - spektakl dla dzieci (2)

Obraz

Przedstawienie Dzisiaj w Betlejem oparte jest na tradycyjnych ludowych tekstach szopkowych z charakterystycznymi dla nich scenami pasterskimi...

Przedstawienie Dzisiaj w Betlejem oparte jest na tradycyjnych ludowych tekstach szopkowych z charakterystycznymi dla nich scenami pasterskimi, herodowymi, pokłonem trzech króli, adoracją Dzieciątka i groteskowymi postaciami Diabła i Śmierci. Również przedstawia wątek ucieczki Świętej Rodziny do Egiptu, liczne, mało dzisiaj znane kolędy, tworząc barwne, na poły lalkowe, na poły żywo-planowe, zabarwione humorem i świątecznym liryzmem widowisko. Jego proste przesłanie i pełna wdzięku forma przemawiająca do każdego widza, niezależnie od wieku.
Spektakl Olsztyńskiego Teatru Lalek w ramach cyklu Godziny dla Rodziny.


sala OCK, bilet 7 zł (dla dziecka) i 15 zł (dla osoby dorosłej)

dzisiaj-w-betlejem-2022


Opublikowano: 31 grudnia 2021 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury