Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

WOJTKI GRAJĄ - JUSTYNA SIEŃCZYŁŁO

Obraz

Zapraszamy Państwa na pierwszy

z tegorocznych koncertów,

z cyklu "Wojtki grają",

podczas którego wystąpi Justyna Sieńczyłło...

Zapraszamy Państwa na pierwszy z tegorocznych koncertów, z cyklu "Wojtki grają", podczas którego wystąpi Justyna Sieńczyłło.

Justyna Sieńczyłło - aktorka teatralna i telewizyjna. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Przez ponad dwie dekady występowała na deskach stołecznego Teatru Powszechnego. Jej talent wokalny doceniony został zarówno przez twórców, jak i widzów warszawskich teatrów muzycznych – Syrena i Roma. Laureatka licznych nagród teatralnych, w tym między innymi: nagrody na 20. Opolskich Konfrontacjach Teatralnych za rolę Anieli w "Ślubach panieńskich" (1995), nagrody na Festiwalu Sztuki Aktorskiej w Kaliszu za rolę Chris w "Tańcach w Ballybeg" (1993), nominowana do Feliksów Warszawskich w kategorii „Najlepsza pierwszoplanowa rola kobieca” za rolę tytułową w spektaklu „Wiera Gran” (2013). Z powodzeniem łączy życie zawodowe, pasję i biznes. Piękniejsza część pary dyrektorskiej warszawskiego Teatru Kamienica i współtwórczyni jego sukcesu. Na co dzień ustala repertuar, negocjuje kontrakty i zaraża optymizmem. Od lat, razem z mężem zaangażowana w działalność charytatywną. Prywatnie żona Emiliana Kamińskiego, matka dwóch synów – Kajetana i Cypriana.

Zapraszamy Państwa na niezwykłe spotkanie z aktorką, podczas którego zaprezentuje piosenki, wykonywane w spektaklach w Teatrze Kamienica.
Rozmowę z artystką poprowadzi Marcin Michrowski.

KULTOWNIA OCK Wojciechowice,  al. Wojska Polskiego 40, wstęp wolny

sienczyllo-wojtki


Opublikowano: 22 czerwca 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury