Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KONCERT - TORTILLA & VESTA CHAWIRA

Obraz

TORTILLA to zespół doskonale znany z dokonań bluesowych. Jako jedna z nielicznych grup w Polsce reprezentuje autentycznego bluesa elektrycznego...

TORTILLA to zespół doskonale znany z dokonań bluesowych. Jako jedna z nielicznych grup w Polsce reprezentuje autentycznego bluesa elektrycznego. Zespół czerpie z bluesowych korzeni, jednak wyraźnie przełamuje narzuconą w tym nurcie konwencję, podążając własną niebanalną drogą. Efektem tego jest unikalny i rozpoznawalny styl, który cechuje szacunek do tradycji czarnoskórych wykonawców, rock' n' rollowa energia typowa dla białych muzyków oraz jazzowy puls.

TORTILLA to żywiołowe koncerty, znakomity kontakt z publicznością. Charakterystycznymi atrybutami są niepowtarzalny sposób interpretacji i niezwykła barwa głosu Vesty Chawira oraz Marty Ulatowskiej- wokalistek zespołu.

scena przy DH Kupiec

tortillaOpublikowano: 20 sierpnia 2021 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury