Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

SIGGY DAVIS

Obraz

Rewelacyjny koncert SIGGY DAVIS ENSEMBLE odbył się w sobotnie popołudnie w OCK. Obdarzona potężnym wokalem i charyzmatyczną osobowością, czarnoskóra wokalistka wraz z muzykami porwała widownię. zobacz zdjęcia

Rewelacyjny koncert SIGGY DAVIS ENSEMBLE odbył się w sobotnie popołudnie w OCK. Obdarzona potężnym wokalem i charyzmatyczną osobowością, czarnoskóra wokalistka wraz z muzykami porwała widownię.

Siggy Davis to niezwykle charyzmatyczna, obdarzona przepięknym głosem wokalistka pochodząca z Nowego Jorku. Studiowała śpiew m.in. u Jane Copeland Stevens z Metropolitan Opera a także aktorstwo na Yale University w Stanach Zjednoczonych. Przez lata występowała na deskach teatrów na Brodway’u (musicale: 'Nunsense', 'Hair', 'Butterfinger's Angel', 'The Life'), grała także w filmach Spike'a Lee oraz Briana de Palmy.
Projekt wybitnej amerykańskiej wokalistki Siggy Davis jest kontynuacją jej osiągnięć muzycznych oraz chęcią zaprezentowania wspólnie z polskimi muzykami i dla polskiej publiczności swoich kompozycji w tym własnych oryginalnych opracowań standardów muzyki jazzowej, gospel i soul.

Do swojego projektu Siggy Davis zaprosiła znakomitych polskich muzyków, Stana Michalaka - kontrabas (brał udział w nagraniach ostatniego CD "Just as I am" oraz wielu koncertach z Siggy), Stefana Gąsieńca - fortepian oraz perkusistę Adama Buczka.

sala widowiskowa OCK, bilet 25 zł
Bilety do nabycia w kasie Kina Jantar od 19 X od godz. 15
Koncert z cyklu Nastroje we Dwoje


logo-nastroje


 


Opublikowano: 13 października 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury