Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

GOBELINY Z WARSZAWSKIEGO ZACISZA

Obraz

wystawa
Zapraszamy na wystawę gobelinów z pracowni sekcji tkactwa artystycznego Domu Kultury „Zacisze” w Warszawie. Wczoraj odbył się wernisaż wystawy, w któym uczestniczyły między innymi twórczynie gobelinów ze swoją opiekunką i pani dyrektor Domu Kultury "Zacisze".  Wernisaż zakończył występ Męskiego Zespołu Wokalnego "Żurawie", który wykonał "Pieśni Kresów". Pracownia powstała w 1988 roku. Inicjatorką jej powołania była Teresa Szczepańska. Prowadząc warsztaty Artystka przekazuje swoją wiedzę, doświadczenie i pasję. Pomaga w wyborze i realizacji kolejnych projektów. zobacz zdjęcia

wystawa
Zapraszamy na wystawę gobelinów z pracowni sekcji tkactwa artystycznego Domu Kultury „Zacisze” w Warszawie. Wczoraj odbył się wernisaż wystawy, w któym uczestniczyły między innymi twórczynie gobelinów ze swoją opiekunką i pani dyrektor Domu Kultury "Zacisze". Wernisaż zakończył występ Męskiego Zespołu Wokalnego "Żurawie", który wykonał "Pieśni Kresów". Pracownia powstała w 1988 roku. Inicjatorką jej powołania była Teresa Szczepańska. Prowadząc warsztaty Artystka przekazuje swoją wiedzę, doświadczenie i pasję. Pomaga w wyborze i realizacji kolejnych projektów.

Galeria Ostrołęka, I piętro, wstęp wolny


Opublikowano: 28 stycznia 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury