Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

AWANTURKA Z LEŚNEGO PODWÓRKA

Obraz

spektakl teatralny
Zaprosiliśmy dzieci na bajkę w wykonaniu aktorów Teatru Bajlandia z Warszawy. Dzieci mogły się nauczyć od zwierzątek, że wzajemna miłość i szacunek są najważniejsze w życiu. Dowiedziały się też, że zgoda pozwoli przetrwać nawet najtrudniejsze chwile...

spektakl teatralny
Zaprosiliśmy dzieci na bajkę w wykonaniu aktorów Teatru Bajlandia z Warszawy. Dzieci mogły się nauczyć od zwierzątek, że wzajemna miłość i szacunek są najważniejsze w życiu. Dowiedziały się też, że zgoda pozwoli przetrwać nawet najtrudniejsze chwile.
Reżyseria i scenografia: Katarzyna Słomska. Obsada: Katarzyna Słomska, Klaudia Budziłek-Zawadko, Paweł Wiśniewski.


cena biletu: 5 zł dziecko, 10 zł dorosły
sala widowiskowa OCK


Godziny dla Rodziny - akcja finansowana ze środków Samorządu Miasta, pod patronatem Rady Miasta i Prezydenta Miasta Ostrołęki


Opublikowano: 29 stycznia 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury