Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

PORANEK TEATRALNY Dziecięcego Teatru Amatorskiego

Obraz

Zapraszamy ponownie na „Bajkę o Królu Bałaganie Pierwszym, jego córce - Zuzi Nieczystej Buzi i dzielnym poddanym Czyścioszkiem zwanym” - scenariusz Stanisław Orłowski i „Zabawę w teatr” - scenariusz Anna Kurnicka.

Zapraszamy ponownie na:
- „Bajkę o Królu Bałaganie Pierwszym, jego córce - Zuzi Nieczystej Buzi i dzielnym poddanym Czyścioszkiem zwanym” - scenariusz Stanisław Orłowski i „Zabawę w teatr” - scenariusz Anna Kurnicka. Wystąpią: Julita Filochowska, Zuzanna Grzyb, Weronika Łukasiak, Katarzyna Stefko, Zuzanna Wiszowata, Joanna Zagroba, Dawid Zalewski.
- „Zabawę w teatr”, gdzie poznamy Pippi, Kopciuszka i Calineczkę. Wystąpią: Aleksandra Gąska, Gabrysia Gurzęda, Karolina Lenarciak, Izabela Łapińska, Ewa Szczepanek, Julia Ścibek i Piotr Ziembicki.
Reżyseria: Wioleta Banach. Scenografia: Marek Suski, Marta Cichowska; kostiumy: Irena Cholewińska.

Premiera odbyła się w lutym br.


Klub Oczko, wstęp wolny


Opublikowano: 26 lutego 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury