Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

BATURA I - KARAKORUM wernisaż wystawy fotografii Lecha Charewicza

Data wydarzenia: 26.04.2024., godz. 18:00

Już w nadchodzący piątek, 26 kwietnia, o godzinie 18.00 w holu Ostrołęckiego Centrum Kultury otworzymy wystawę fotografii wybitnego polskiego fotografa Lecha Charewicza. Autor od 1970 roku posiada międzynarodowy tytuł Artiste FIAP, a od 1972 roku jest też członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Jako członek Polskiego Klubu Górskiego uczestniczył w wielu wyprawach w najwyższe góry świata: Kaukaz, Alpy, Ałtaj Mongolski, Himalaje i Karakorum.

 

Podczas wernisażu będziecie Państwo mieli możliwość porozmawiania zarówno z autorem zdjęć, jak i z przedstawicielami PKG oraz z uczestnikami wyprawy, która miała miejsce w 1988 roku i z której zdjęcia zaprezentowane zostaną na wystawie.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 

Hol OCK, wstęp wolny


Opublikowano: 23 kwietnia 2024 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2024, 10:53

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury