Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

DZIECIĘCY TEATR AMATORSKI - drugi poranek teatralny

Obraz

Mali aktorzy wystawili „Bajkę o Królu Bałaganie Pierwszym, jego córce Zuzi - Nieczystej Buzi i dzielnym poddanym Czyścioszkiem zwanym” i „Zabawę w teatr”. W „Bajce o Królu...” wg scenariusza Stanisława Orłowskiego wystąpili: Julita Filochowska, Zuzanna Grzyb, Weronika Łukasiak...

Mali aktorzy wystawili „Bajkę o Królu Bałaganie Pierwszym, jego córce Zuzi - Nieczystej Buzi i dzielnym poddanym Czyścioszkiem zwanym” i „Zabawę w teatr”. W „Bajce o Królu...” wg scenariusza Stanisława Orłowskiego wystąpili: Julita Filochowska, Zuzanna Grzyb, Weronika Łukasiak, Katarzyna Stefko, Zuzanna Wiszowata, Joanna Zagroba, Dawid Zalewski. W „Zabawie w teatr” wg scenariusza Anny Kurnickiej wystąpili: Aleksandra Gąska, Gabrysia Gurzęda, Karolina Lenarciak, Izabela Łapińska, Ewa Szczepanek, Julia Ścibek i Piotr Ziembicki.
Reżyseria: Wioleta Banach.
Scenografia: Marek Suski, Marta Cichowska. Kostiumy: Irena Cholewińska.


Klub Oczko, wstęp wolny


Opublikowano: 26 lutego 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury