Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO 2015/2016 NA OUTW

Obraz

W sali widowiskowej OCK odbyła się uroczystość zakończenia roku akademickiego 2015/2016 Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście oraz członkowie rodzin, dzieci i wnuki słuchaczy OUTW...
 

W sali widowiskowej OCK odbyła się uroczystość zakończenia roku akademickiego 2015/2016 Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście oraz członkowie rodzin, dzieci i wnuki słuchaczy OUTW. Seniorzy odebrali pamiątkowe dyplomy i zaprezentowali program artystyczny, na który złożyły się występy: chóru, teatru, grupy tańca
towarzyskiego i tańca w kręgu. W holu OCK można było zobaczyć przepiękne prace plastyczne wykonane przez grupę plastyczną Uniwersytetu.


Opublikowano: 31 maja 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury