Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

WOJTKI GRAJĄ - Spotkanie artystyczne z Jackiem Kawalcem

Obraz

Data wydarzenia: 31.08.2023., godz. 19:00

Jacek Kawalec - aktor teatralny filmowy i telewizyjny, absolwent Wydziału Aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Doskonale znany publiczności z wielu ról w popularnych serialach telewizyjnych, m.in.: "Ranczo", "Doręczyciel", "Na dobre i na złe".
Przez kilka sezonów był gospodarzem popularnego programu nadawanego w programie pierwszym TVP - "Randka w Ciemno", brał także udział w telewizyjnych show: "Taniec z Gwiazdami" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".
Aktor posiada również niezwykły talent muzyczny. Od lat z powodzeniem śpiewa własne recitale. Kilka lat temu nagrał płytę pt. "Be my love", na której śpiewa sonety Szekspira w oryginalnej wersji językowej. Stały się one podstawą widowiska muzyczno-teatralnego pt. "Miłość to nie igraszka czasu".
Podczas recitalu "Spotkanie artystyczne z Jackiem Kawalcem" usłyszymy światowe przeboje z repertuaru największych rockowych wokalistów oraz polskie znane hity muzyczne.


Opublikowano: 07 sierpnia 2023 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2023, 12:45

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury