Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

PO DRUGIEJ STRONIE CHMUR

Obraz

wernisaż
W piątkowy wieczór odbył się wernisaż wystawy Piotra Kobrzyńskiego.

P i o t r   K o b r z y ń s k i  (ur. 1986 w Ostrołęce) zajmuje się rysunkiem, grafiką warsztatową oraz malarstwem. W 2006 roku ukończył Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka w Łomży, a w 2011 uzyskał dyplom z wyróżnieniem w pracowni grafiki warsztatowej dr hab. Małgorzaty Chomicz na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie...

wernisaż

P i o t r   K o b r z y ń s k i  (ur. 1986 w Ostrołęce) zajmuje się rysunkiem, grafiką warsztatową oraz malarstwem. W 2006 roku ukończył Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka w Łomży, a w 2011 uzyskał dyplom z wyróżnieniem w pracowni grafiki warsztatowej dr hab. Małgorzaty Chomicz na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Uczestniczył w międzynarodowych warsztatach artystycznych oraz wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą. 

Przy okazji tego wernisażu ogłoszono wyniki plebiscytu na najlepszy obraz Ostrołęckiego Przeglądu Twórczości Plastycznej.

Najlepszym obrazem przeglądu została praca Radka Jastrzębskiego "Przed obrazem". Autor otrzymał nagrodę Dyrektora OCK, bon o wartości 500,00PLN na zakup materiałów plastcznych oraz nagrodę w wysokości 300,00 PLN, równiez w postaci bonu, ufundowaną przez firmę Lus-ar Paweł Malinowski. Wylosowana została również jedna nagroda dla osób biorących udział w plebiscycie na najlepszy obraz przeglądu, którą otrzymuje Pani Elżbieta Chrzanowska.

Galeria Ostrołęka, wstęp wolny


Sponsor Galerii Ostrołęka www.energa.pl

energa


Opublikowano: 27 stycznia 2017 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury