Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

BAJKA SAMOGRAJKA

Obraz

spektakl teatralny
Wspaniałą zabawę dzieciom i dorosłym zapewniły dwie aktorki Teatru Malutkiego z Łodzi. To spektakl, który powstał na motywach znanej wszystkim historii Czerwonego Kapturka.

spektakl teatralny
Wspaniałą zabawę dzieciom i dorosłym zapewniły dwie aktorki Teatru Malutkiego z Łodzi. To spektakl, który powstał na motywach znanej wszystkim historii Czerwonego Kapturka. To spektakl, który powstał na motywach znanej wszystkim historii Czerwonego Kapturka. Bajka Teatru Malutkiego z Łodzi przeznaczona jest dla dzieci przedszkolnych i uczniów klas I-III, choć ze względu na swoją kabaretową formę bawi widza w każdym wieku. Spektakl nawiązuje do najlepszych tradycji przedstawień teatru lalek poprzez oprawę scenograficzną.
Scenografia wg projektu Jana Zielińskiego składa się z barwnych i funkcjonalnych dekoracji oraz 15 kukiełek. Aktorzy posługują się licznymi rekwizytami i instrumentami perkusyjnymi. Całość oprawiona muzyką. Spektakl trwa około 60 min. i jest dla młodego widza wspaniałą zabawą, głównie dzięki nowej formie interpretacji klasycznej, dobrze znanej i lubianej bajki.

Godziny dla Rodziny - akcja finansowana ze środków Samorządu Miasta, pod patronatem Rady Miasta i Prezydenta Miasta Ostrołęki


Opublikowano: 27 marca 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury