Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

GNOMY Z PLANETY GNU

Obraz

premiera teatralna
W Klubie Oczko odbyła się premiera przedstawienia Dziecięcego Teatru Amatorskiego na podstawie scenariusza Aleksandra Maksymiaka, wg opowiadania Umberto Eco. Jest to historia Kosmicznego Odkrywcy, który odkrywa nową planetę i przybywa tam, aby nieść jej mieszkańcom cywilizację swojego narodu. Co z tego wyniknie? Przekonajmy się...

premiera teatralna
W Klubie Oczko odbyła się premiera przedstawienia Dziecięcego Teatru Amatorskiego na podstawie scenariusza Aleksandra Maksymiaka, wg opowiadania Umberto Eco. Jest to historia Kosmicznego Odkrywcy, który odkrywa nową planetę i przybywa tam, aby nieść jej mieszkańcom cywilizację swojego narodu.
Wystąpiły: Aleksandra Gąska, Zuzanna Grzyb, Gabriela Gurzęda, Izabela Łapińska, Weronika Łukasiak, Zuzanna Wiszowata, Łucja Wysocka. Reżyseria: Wioleta Banach. Scenografia: Grażyna Kulesik i Marek Suski. Światło i dźwięk: Jakub Bednarski.
Klub Oczko, godz. 12, wstęp wolny


Opublikowano: 20 grudnia 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury