Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

WRZEŚNIOWISKO

Obraz

festyn na pożegnanie lata

Wrześniowisko to spotkanie sąsiedzkie, którego celem jest integracja mieszkanców Wojciechowic podczas wspólnej zabawy. W tym roku atrakcje przygotowała dla nich firma ,,Mówiący Kij "- było układanie hasła, które miało określić cel spotkania, zobacz zdjęcia

festyn na pożegnanie lata
Kultownia zaprosiła dzieci, młodzież i dorosłych z Wojciechowic na spotkanie rodzinno-sąsiedzkie. Były gry i zabawy integrujące, a na zakończenie ognisko i degustacja jesiennych przetworów.
Wrześniowisko to spotkanie sąsiedzkie, którego celem jest integracja mieszkanców Wojciechowic podczas wspólnej zabawy. W tym roku atrakcje przygotowała dla nich firma ,,Mówiący Kij "- było układanie hasła, które miało określić cel spotkania, brzmiało ono "Zamknać ciepłe wspomnienia we wspólnej chwili", labirynty dźwiękowe, wyścig na drewnianych nartach, strzelanie do tablicy z otworami za rożną ilość punktów, zabawy ruchowe, wspólne przygotowywanie ławeczek, na których zasiedliśmy potem przy ognisku. Wystąpiła również Ania Larenta. Naszym zamierzeniem było, żeby mieszkańcy zaangażowali się w organizację i poczuli się gospodarzami tego, co dzieje się na ich osiedlu, żeby chcieli kreować swoją osiedlową rzeczywistość. Udalo nam się to i liczymy,że w przyszłym roku spotkanie będzie równie miłe,ale w dużo większym gronie.


Opublikowano: 28 sierpnia 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury