Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

GALA KOLĘDOWA

Obraz

koncert
Pięknym koncertem w wykonaniu sześciu ostrołęckich chórów zakończyła się wczorajsza Msza św. o godz. 16, w kościele pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu (na Os. Centrum). Ostrołęckie Chóry: Związku Nauczycielstwa Polskiego, PSM I st. Cantiamo, PSM II st., Ars Longa z ZS 5, Chór Dziewczęcy Gimnazjum w Rzekuniu i Ostrołęcki Chór Kameralny

koncert

Pięknym koncertem w wykonaniu sześciu ostrołęckich chórów zakończyła się wczorajsza Msza św. o godz. 16, w kościele pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu (na Os. Centrum). Ostrołęckie Chóry: Związku Nauczycielstwa Polskiego, PSM I st. Cantiamo, PSM II st., Ars Longa z ZS 5, Chór Dziewczęcy Gimnazjum w Rzekuniu i Ostrołęcki Chór Kameralny wykonały znane i mniej znane polskie i ukraińskie kolędy i pieśni świąteczne. Gala Kolędowa odbyła się z inicjatywy szefowej Ostrołęckiego Chóru Kameralnego działającego przy Ostrołęckim Centrum Kultury, Bożeny Harasimowicz Pęzy. Na mszę i koncert przybyło wyjątkowo wielu słuchaczy.


Opublikowano: 29 grudnia 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury