Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

THE DUMPLINGS - KONCERT

Obraz

koncert

W nowej akcji pn. STREFA MUZY jako pierwszy wystąpił zespół The Dumplings. Skromny duet nastolatków zagrał nie tylko znane z internetu utwory, ale także nowości oraz "stare" utwory w nowych aranżacjach. Halę im. A.Gołasia wypełniły fantastyczne brzmienia i głos wokalistki. Fani zespołu mieli także przyjemność spotkać się z młodymi artystami po koncercie. Szkoda, że tylko 200 osób doceniło zdolności i możliwości The Dumplings - zespołu niezwykle twórczego i i bardzo obiecującego. Na pewno niedługo usłyszymy o nich więcej. zobacz zdjęcia


koncert

W nowej akcji pn. STREFA MUZY jako pierwszy wystąpił zespół THE DUMPLINGS

The Dumplings - to skromny duet nastolatków zagrał nie tylko znane z internetu utwory, ale także nowości oraz "stare" utwory w nowych aranżacjach. Halę im. A.Gołasia wypełniły fantastyczne brzmienia i głos wokalistki. Fani zespołu mieli także przyjemność spotkać się z młodymi artystami po koncercie. Szkoda, że tylko 200 osób doceniło zdolności i możliwości The Dumplings - zespołu niezwykle twórczego i i bardzo obiecującego. Na pewno niedługo usłyszymy o nich więcej.  Jako support wystąpiła ostrołęczanka, Aleksandra Dzwigała.

The Dumplings – polski zespół muzyczny grający muzykę electropop. Fenomen internetowy, który przerodził się w sensację muzyczną 2013 roku w Polsce. W 2014 zespół wydał swój debiutancki album „No Bad Days”, który miał swoją premierę 13 maja.

The DUMPLINGS, czyli Justyna Święs i Kuba Karaś pochodzą z Zabrza. Poznali się w 2011 roku podczas konkursu piosenki i postanowili razem grać. Początkowo grali piosenki indie rocka akustyczne, ale potem zdecydowali się pójść w kierunku muzyki elektronicznej. W 2013 wysłali kilka piosenek do Łukasza Jakóbiaka, który zaprosił ich we wrześniu do swojego internetowego talk-show.

W styczniu 2014 The Dumplings weszli do domowego studia nagraniowego Bartosza Szczęsnego– producenta ich krążka, gdzie nagrali kilkanaście piosenek na swój debiutancki album. Miesiąc później zespół podpisał kontrakt fonograficzny z Warner Music Polska. Premiera ich pierwszej płyty No Bad Days odbyła się 13 maja 2014. Wcześniej światło dzienne ujrzał ich pierwszy singiel Mewy.

The Dumplings zostali ogłoszeni w line-upie Open’era i Off Festivalu oraz wystąpili na dwóch ważnych festiwalach showcase’owych w UK: Liverpool SoundCity i The Great Escape w Brightonoraz zagrali koncert klubowy w Londynie wraz z zespołem Kamp.

The Dumplings spotkał się też z pozytywną oceną prasy.


Hala widowiskowo-sportowa im. A. Gołasia, 16 stycznia 2015 r., godz. 19
 


Opublikowano: 27 listopada 2014 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury