Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

KINO - DLA DZIECI Z UKRAINY 2

Obraz

Ostrołęckie Centrum Kultury - Kino JANTAR organizuje i zaprasza dzieci z Ukrainy na film pt. "Kosmiczny mecz: Nowa era" z dubbingiem ukraińskim. Z oczywistych względów na film zapraszamy także opiekunów dzieci. Bezpłatny seans odbędzie się w poniedziałek 4. 04.2022 r. o godzinie 15.00....

Ostrołęckie Centrum Kultury - Kino JANTAR organizuje i zaprasza dzieci z Ukrainy na film pt. "Kosmiczny mecz; Nowa era" z dubbingiem ukraińskim. Z oczywistych względów na film zapraszamy także opiekunów dzieci. Bezpłatny seans odbędzie się w poniedziałek 4. 04.2022 r. o godzinie 15.00 na małej sali kinowej liczącej 120 miejsc, ale ze względów organizacyjnych prosimy, by opiekunowie i dzieci chętne do udziału w seansie filmowym, przybyły do kina na godzinę 14.45.

kosmicznymecznowaera


Opublikowano: 24 marca 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury