Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

CYGAŃSKA KARAWANA

Obraz

spotkania z muzyką

Zapraszamy na porywający, pełen energii koncert zespołu Caravan of Gypsy. Podczas koncertu dowiemy się z jakiej przyczyny część mieszkańców dalekich Indii opuściła dawno temu ojczyznę...

spotkania z muzyką

Zapraszamy na porywający, pełen energii koncert zespołu Caravan of Gypsy. Podczas koncertu dowiemy się z jakiej przyczyny część mieszkańców dalekich Indii opuściła dawno temu ojczyznę i wyruszyła w trwającą tysiąc lat wędrówkę przez kraje Azji i Europy. Zanurzymy się w barwny świat cygańskiej kultury: opowiemy o muzyce, architekturze, tradycyjnych cygańskich zawodach, modzie i obyczajach, a także o tym, jaką rolę w kuchni Romów odgrywają jeże i mrówki. Przedstawimy również jedyne w swoim rodzaju baśnie. Muzyczna wędrówka w poszukiwaniu korzeni wykonywanych utworów będzie okazją do odwiedzenia wielu ciekawych miejsc.

Bilety można kupić w dniu koncertu.

sala OCK, bilet 6 zł


Opublikowano: 29 listopada 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury