Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

JUTUBER - Art czwARTek

Obraz

Koncert alt rock-soul-blues

Projekt Jutuber to wcielenie Piotra Krakowskiego - kompozytora, producenta muzycznego i multiinstrumentalisty, współpracującego z takimi tuzami jak S. Soyka, czy B. Lankosz. Jutuber porusza wiele aktualnych kwestii z zakresu ekologii, ocieplenia klimatu, hejtu w internecie, polityki i mediów.

Koncert alt rock-soul-blues

Projekt Jutuber to wcielenie Piotra Krakowskiego - kompozytora, producenta muzycznego i multiinstrumentalisty, współpracującego z takimi tuzami jak S. Soyka, czy B. Lankosz. Jutuber porusza wiele aktualnych kwestii z zakresu ekologii, ocieplenia klimatu, hejtu w internecie, polityki i mediów.Wielokrotnie nagradzany Jutuber zajął pierwsze miejsce na Festiwalu Zespołów Muzycznych „Młoda Muzyka” o Grand Prix burmistrza miasta i Gminy Staszów, "Kryształowy Kamerton" za najlepszą autorską twórczość zaprezentowaną na Festiwalu im. Jonasza Kofty "Moja Wolności" oraz pierwsza nagroda podczas "Przystanku Mistrzejowice, spotkanie fanów muzyki 2020".

Plac Bema

jutuber-artczwartek1Opublikowano: 27 lipca 2021 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury