Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

Z OLEANDRÓW DO WOLNEJ POLSKI

Obraz

XI Wspólne Śpiewanie Patriotyczne
W Narodowe Święto Niepodległości zapraszamy na koncert dedykowany 1. Pułkowi Ułanów Legionów Polskich, którego żołnierzy, od nazwiska dowódcy – Władysława Beliny-Prażmowskiego – nazywano „Beliniakami”. W repertuarze koncertu znajdą się znane pieśni i piosenki chętnie śpiewane przez ułanów lub im poświęcone, nawiązujące do okresu walk o odzyskanie przez Polskę niepodległości...

Tu jest LINK do transmisji koncertu

XI Wspólne Śpiewanie Patriotyczne
W Narodowe Święto Niepodległości zapraszamy na koncert dedykowany 1. Pułkowi Ułanów Legionów Polskich, którego żołnierzy, od nazwiska dowódcy – Władysława Beliny-Prażmowskiego – nazywano „Beliniakami”. W repertuarze koncertu znajdą się znane pieśni i piosenki chętnie śpiewane przez ułanów lub im poświęcone, nawiązujące do okresu walk o odzyskanie przez Polskę niepodległości m.in.: Pierwsza Brygada, O mój rozmarynie, Piosnka o Belinie, Hej! Hej ułani! Śpiewniki z tekstami utworów organizatorzy będą wręczać podczas uroczystości.
Organizatorzy: Prezydent Miasta Ostrołęki, Rada Miasta Ostrołęki, Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce, Ostrołęckie Centrum Kultury, ZHR.

Tu jest LINK do transmisji koncertu

sala widowiskowa OCK


Opublikowano: 27 października 2017 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury