Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

DZIEŃ KOBIET 2018 W KULTOWNI

Obraz

To był chyba najbardziej kolorowy i uśmiechnięty dzień w Kultowni, jak do tej pory w tym roku :) Równo o 13.00 męska część Cooltowej Ekipy, wsparta przez przewodniczącego rady osiedla Wojciechowice Sławomira Chludzińskiego i mieszkańca Wojciechowic Piotra Beczaka, ruszyła w uliczki osiedla, obdarowując wszystkie napotkane Panie własnoręcznie wykonanymi kwiatkami. Tylu uśmiechów, iloma obdarowały nas Panie, Ostrołęka chyba dawno nie widziała!...

To był chyba najbardziej kolorowy i uśmiechnięty dzień w Kultowni, jak do tej pory w tym roku :) Równo o 13.00 męska część Cooltowej Ekipy, wsparta przez przewodniczącego rady osiedla Wojciechowice Sławomira Chludzińskiego i mieszkańca Wojciechowic Piotra Beczaka, ruszyła w uliczki osiedla, obdarowując wszystkie napotkane Panie własnoręcznie wykonanymi kwiatkami. Tylu uśmiechów, iloma obdarowały nas Panie, Ostrołęka chyba dawno nie widziała! A ponad 100 kwiatków rozeszło się w tempie błyskawicznym.

W Kultowni natomiast piękniejsza część ekipy, wspierana przez zaprzyjaźnioną z nami od dawna Hanię z Biblioteki nr 6 (która pomagała od pierwszej chwili, kiedy tylko wpadliśmy na pomysł całej akcji – dziekujemy Ci, Haniu) pokazywała wszystkim chętnym, jak wykonać podobne kwiatki dla swoich pań, kobiet, dziewczyn...

Dziękujemy mediom, które objęły patronat nad akcją: rozgłośni radiowej Radio Oko (Piotr Grzyb) i portalowi eostroleka.pl (Dariusz Płoski) – wielkie dzięki, panowie!

Dziękujemy także wymienionym wcześniej Sławkowi i Piotrkowi za pomoc w obdarowywaniu mieszkanek Wojciechowic.

A wszystkim Paniom życzymy wszystkiego cudownego na co dzień, nie tylko w dniu Ich święta! :)

(foto: Piotr Grzyb, archiwum prywatne Kultowni)

dzien-kobiet-w-kultowni


Opublikowano: 06 marca 2018 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury