Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

PORA NA JAZZ: Jedzie pociąg z daleka...

Obraz

s p o t k a n i a   z   m u z y k ą
Odbył się koncert, który był zabawą w podróż po świecie. Odwiedziliśmy różne państwa i krainy, nie zapominając o ojczyźnie jazzu - Stanach Zjednoczonych. Dotarliśmy także do prawdziwie czarodziejskich zakątków. Pociąg jadący z daleka zatrzymał się na niejednej stacji, gdzie na najmłodszych czekali bohaterowie znanych bajek.

s p o t k a n i a   z   m u z y k ą
Odbył się koncert, który był zabawą w podróż po świecie. Odwiedziliśmy różne państwa i krainy, nie zapominając o ojczyźnie jazzu - Stanach Zjednoczonych. Dotarliśmy także do prawdziwie czarodziejskich zakątków. Pociąg jadący z daleka zatrzymał się na niejednej stacji, gdzie na najmłodszych czekali bohaterowie znanych bajek.
Wystąpili: Nika Lubowicz - wokal, Konrad Zemler - gitara elektr., Wojciech Pulcyn - kontrabas, Marcin Ułanowski - perkusja.
Usłyszymy kompozycje m.in.: Franka Churchilla, Duke’a Ellingtona, Henry’ego Mancini, Davida Newmana, Andrzeja Korzyńskiego.
sala widowiskowa, bilet wstępu 5 zł


Opublikowano: 04 grudnia 2012 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury