Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

NUMB OSTROŁĘCKIEJ SCENY AUTORSKIEJ

Obraz

plenerowy spektakl teatralny
Historia oparta na opowieści jednej z mieszkanek Berlina w latach 70-tych, zaczerpniętej z książki „My, dzieci z Dworca ZOO”, wzbogacona muzyką legendarnej grupy Pink Floyd (The Wall).

plenerowy spektakl teatralny
Historia oparta na opowieści jednej z mieszkanek Berlina w latach 70-tych, zaczerpniętej z książki „My, dzieci z Dworca ZOO”, wzbogacona muzyką legendarnej grupy Pink Floyd (The Wall). Świat jaki dostrzegamy w tej opowieści jest daleki od naszych wyobrażeń. Zobaczymy jak młody, zagubiony człowiek wpada w złe towarzystwo i jakie to niesie za sobą konsekwencje. Często poszukiwanie odpowiedniej drogi jest trudne, ale warte poniesionego wysiłku.
Scenariusz i reżyseria: Wojciech Kraszewski l Scenografia: Grażyna Kulesik i Marek Suski l Opracowanie muzyczne: Mateusz Grzybowski l Światło i dźwięk: Mateusz Grzybowski

Spektakl był prezentowany we wrześniu, podczas festiwalu teatralnego Inqbator -  zdjęcia ze spektaklu

scena przy Kupcu


Opublikowano: 30 września 2015 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury