Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

CALINECZKA

Obraz

spektakl teatralny
Nowy sezon "Godzin dla Rodziny" przywitaliśmy "Calineczką" w wykonaniu Teatru MER z Łodzi. Po pięknej opowieści ilustrowanej piosenkami, dzieci zachęcone przez aktorów, mogły fotografować się z nimi  i bohaterami bajki - lalkami. zobacz zdjęcia

spektakl teatralny

Nowy sezon "Godzin dla Rodziny" przywitaliśmy "Calineczką" w wykonaniu Teatru MER z Łodzi. Po pięknej opowieści ilustrowanej piosenkami, dzieci zachęcone przez aktorów, mogły fotografować się z nimi  i bohaterami bajki - lalkami.
Calineczka to maleńka dziewczynka o ogromnym sercu. W świecie pełnym niespodzianek spotyka ją wiele ciekawych, ale też niebezpiecznych przygód. Zobaczcie jaki los szykują dla niej Ropucha, Mysz i Kret.
To najnowsza premiera Teatru MER z Łodzi. Scenariusz i tekst do przedstawienia powstały na motywach baśni Hansa Christiana Andersena.
Spektakl grany w planie lalkowym i żywym, urozmaicony piosenkami, adresowany do widowni dziecięcej (4 - 14 lat). Przedstawienie trwa 45 minut.
Reżyseria: zespołowa. Scenografia: Anna Zadęcka.
Występują: Anna Guzik/Anna Zadęcka, Ewa Gałat, Marcin Truszczyński (także muzyka). Lalki wykonali: Anna Zadęcka, Ewa Gałat, Robert Gałat.
sala widowiskowa OCK, bilet: 5 zł - dziecko, 10 zł - dorosły

sprzedaż biletów od 3 IX w kasie Kina Jantar od godz. 15.00
Godziny dla Rodziny to akcja finansowana ze środków Samorządu Miasta, pod patronatem Rady Miasta i Prezydenta Miasta Ostrołęki


Opublikowano: 28 sierpnia 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury