Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

GUMA - Z PRYWATNYCH ZBIORÓW OSTROŁĘCZAN

Obraz

Wernisaż wystawy fotografii Henryka Rogozińskiego

Autor był członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Zajmował sie dydaktyką i metodyką fotografii. Technika, którą wypracowal i uprawiał leży na pograniczu fotografii i grafiki...

Wernisaż wystawy fotografii Henryka Rogozińskiego

Autor był członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Zajmował sie dydaktyką i metodyką fotografii. Technika, którą wypracowal i uprawiał leży na pograniczu fotografii i grafiki. Ostrołeczanie mieli możliwość obejrzenia dwóch wystaw tego autora, prezentowanych w Galerii Ostrołęka - "Drzewa, chaty pod strzechą" oraz "Cerkwie". Wiele z jego prac znajduje się w muzeach, galeriach i kolekcjach prywatnych, w tym również w zbiorach prywatnych Ostrołęczan.


Kultownia, Aleja Wojska Polskiego 40, wstęp wolny

guma-zapro-net


Opublikowano: 20 kwietnia 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury