Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

Art - czwARTek - Agnieszka Chrzanowska

Obraz

Zapraszamy na kolejny  ART - czwARTk. 21 lipca o godz. 19.00 na placu gen. J.Bema wystąpi Agnieszka Chrzanowska ....

Zapraszamy na kolejny  ART - czwARTk. 21 lipca o godz. 19.00 na placu gen. J.Bema wystąpi Agnieszka Chrzanowska z autorskim koncertem  „BEZ CIEBIE JA TO NIE JA”. Koncert jest zwieńczeniem 25 lat pracy na scenie.
Tytuł koncertu jest zarazem tytułem piosenki stanowiącej zapowiedź nowego, dziewiątego albumu Agnieszki, którego premiera planowana jest na koniec 2022 roku.
Podczas koncertu prezentowane będą wybrane utwory z poprzednich albumów: „Nie bój się nic nie robić", „Cały świat płonie”, „Tylko dla kobiet”, „Ogień olimpijski”, „Bez udziału gwiazd” i „Piosenki do mężczyzny” oraz piosenki premierowe. Zostały wybrane tak, by stworzyć dialog przeszłości z teraźniejszością.
Ważnym elementem koncertu są rozmowy z publicznością, z których Artystka jest znana od czasu swojego debiutu w Piwnicy pod Baranami, który miał miejsce w roku 1996.
Tym razem chce zwrócić uwagę na fakt, że nasze poglądy i widzenie świata zmieniają się wraz z upływem czasu. Sprawdzimy, które wartości okazały się trwałe, które przestały mieć znaczenie, a co pojawiło się jako zupełnie nowe odkrycie. Piosenki są swoistą archiwizacją wspomnień, poglądów i emocji. Koncert „Bez Ciebie ja to nie ja” jest znakomitą okazją to refleksji nad tym, co ma dla nas prawdziwą wartość i znaczenie. Agnieszka Chrzanowska jest autorką ponad dwustu piosenek, Artystka Teatru Piosenki związana z Piwnicą pod Baranami, laureatka trzech prestiżowych nagród na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Wydała osiem autorskich albumów, z których „Cały świat płonie” i „Tylko dla kobiet” były nominowane do Nagrody Fryderyka, a „Ogień olimpijski” otrzymał Brązowy Wawrzyn Olimpijski w Dziedzinie Sztuki.

Agnieszka Chrzanowska – fortepian, jumba
Jarosław Meus – gitara akustyczna, buzuki

chrzanowska-artczwartek

plac gen. J.Bema, wstęp wolny


Opublikowano: 13 lipca 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury