Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

Art - czwARTek - Adam Andryszczyk i Ostatnie Takie Duo

Obraz

Zapraszamy na pierwszy w te wakacje koncert z cyklu ART - czwARTki. 7 lipca o godz. 19.00 na placu Bema usłyszymy recital autorski "Ostatnia przesiadka" w wykonaniu artystów Adam Andryszczyk & Ostatnie Takie Duo...

Zapraszamy na pierwszy w te wakacje koncert z cyklu ART - czwARTki. 7 lipca o godz. 19.00 na placu Bema usłyszymy recital autorski "Ostatnia przesiadka" w wykonaniu artystów Adam Andryszczyk & Ostatnie Takie Duo.

Wystąpią: Adam Andryszczyk - gitara śpiew, autor tekstów i muzyki, Robert Bielak - skrzypek, kompozytor, aranżer, multiinstrumentalista oraz Michał Dreger - akordeon, trąbka, gitara basowa.

Artyści sami o sobie piszą: "Piosenka autorska – łatwa i trudna do sprecyzowania, bo z jednej strony można tak nazwać każdą piosenkę do której wykonawca napisał tekst i muzykę, a jednocześnie ciężko stawiać w jednym szeregu choćby Boba Dylana i wykonawców disco-polo.
Dlatego odpuściliśmy szufladkowanie i po prostu staramy się grać dobrą muzykę do mądrych tekstów. Gramy ze sobą od prawie trzydziestu lat, z większymi lub mniejszymi (ale raczej większymi) przerwami. Na co dzień każdy z nas związany jest zawodowo z muzyką. W 2020 roku nagraliśmy płytę "Ostatnia Przesiadka".

andryszczyk-artczwartek

pl. gen. J. Bema, wstęp wolny


Opublikowano: 05 lipca 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury