Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

wystawa InQbator 2012

Obraz

InQbator 2012 - wernisaż pokonkursowej wystawy fotograficznej

Na wystawie zobaczymy zdjęcia zgłoszone do ubiegłorocznego konkursu, zarówno te nagrodzone, jak i pozostałe, które decyzją jury zostały zakwalifikowane do wystawy. Zachęcamy równocześnie do udziału w nowej edycji Konkursu Fotograficznego związanego z tegorocznym InQbatorem.

InQbator 2012 - wernisaż pokonkursowej wystawy fotograficznej

Na wystawie zobaczymy zdjęcia zgłoszone do ubiegłorocznego konkursu, zarówno te nagrodzone, jak i pozostałe, które decyzją jury zostały zakwalifikowane do wystawy. Zachęcamy równocześnie do udziału w nowej edycji Konkursu Fotograficznego związanego z tegorocznym InQbatorem. Konkursowi patronuje Przewodniczący Rady Miasta, Dariusz Maciak. Konkurs realizowany jest w ramach projektu współfinansowanego przez Miasto Ostrołęka, wyłonionego w konkursie ofert organizacji pozarządowych.

wystawa w holu OCK

informacje o tegorocznym konkursie są tu


Opublikowano: 17 maja 2013 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury