Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

SYLWESTER 2022

Obraz

Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza na Sylwestrową Galę w wykonaniu Teatru Broadway ze Szczecina – Prywatnego Teatru Muzycznego Małgorzaty Obłój. W widowisku muzycznym „Piosenka Ci nie da zapomnieć...” wystąpi 25 solistów, aktorów, chór i balet...

Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza na Sylwestrową Galę w wykonaniu Teatru Broadway ze Szczecina – Prywatnego Teatru Muzycznego Małgorzaty Obłój.

W widowisku muzycznym „Piosenka Ci nie da zapomnieć...” wystąpi 25 solistów, aktorów, chór i balet. W repertuarze widowiska usłyszymy największe klasyki kina polskiego oraz znane, lubiane przeboje muzyki rozrywkowej. Spektakl barwnie łączy śpiew, taniec i aktorstwo.

250 barwnych kostiumów, suknie – wszystko co najlepsze zobaczymy w 2,5 godzinnym widowisku w brawurowym wykonaniu artystów Teatru Brodway. W repertuarze znajdą się m.in. „Brunetki, blondynki”, „Vabank, vabank”, „Zimny drań”, „Dumka na dwa serca”, „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Od nocy do nocy” i wiele innych...


O godzinie 24.00 powitamy Nowy Rok 2023 lampką szampana.

Sprzedaż biletów od 16 października w kasie kina, biletomacie i online.

sala widowiskowa OCK, cena biletu 100 zł

sylwester22


 


Opublikowano: 12 października 2022 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury