Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

WRZEŚNIOWISKO 2016

Obraz

piknik rodzinny
16 września Kultownia witała jesień nad Omulwią. Dzięki gościnności państwa Małgorzaty i Bohdana Wojciechowskich mogliśmy się cieszyć słońcem i ciepłem w malowniczej scenerii i serdecznej atmosferze. Były zabawy rodzinne,

piknik rodzinny

16 września Kultownia witała jesień nad Omulwią. Dzięki gościnności państwa Małgorzaty i Bohdana Wojciechowskich mogliśmy się cieszyć słońcem i ciepłem w malowniczej scenerii i serdecznej atmosferze. Były zabawy rodzinne, wspólne biesiadowanie i śpiewanie przy ognisku. Kazdy wyjechał z radosnymi wspomnieniami i wykonaną własnoręcznie pamiątką - skrzatem Drewniakiem - Wrześniakiem. Jesień żegnali z nami: Stora Enso, MZK i Rada Osiedla Wojciechowice. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.


Opublikowano: 30 sierpnia 2016 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury