Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

64. OKR eliminacje miejskie

Obraz

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski jest imprezą otwartą dla uczniów szkół ponadpodstawowych, ostatniej klasy gimnazjum i osób starszych. Konkurs prowadzony jest w drodze wielostopniowych eliminacji a eliminacje miejskie to pierwszy ich stopień...

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski jest imprezą otwartą dla uczniów szkół ponadpodstawowych, ostatniej klasy gimnazjum i osób starszych. Konkurs prowadzony jest w drodze wielostopniowych eliminacji a eliminacje miejskie to pierwszy ich stopień.
64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski przeprowadzony będzie w formie czterech turniejów: turniej recytatorski, turniej poezji śpiewanej, teatr jednego aktora oraz wywiedzione ze słowa. Do oceny wykonawców powołane zostaną Sądy Konkursowe, właściwe dla stopnia przeglądu.
Szczegółowy regulamin i karty zgłoszenia do udziału w poszczególnych turniejach są do pobrania na stronie www.ock-ostroleka.pl.

Klub Oczko


Opublikowano: 26 marca 2019 r.

Autor: Promocja OCK

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury