Przejdź do ułatwień dostępu Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki Mapa serwisu
Logo OCK

5 października rozpoczyna się XV Ostrołęcki Festiwal Fotografii

Dziś, 5 października rozpoczyna się XV Ostrołęcki Festiwal Fotografii. Spotykamy się w "Galerii Ostrołęka" o godzinie 18.00 na pierwszym wernisażu wystawy "Ostrołęczanie. Nasz portret 2023" , która jest zwieńczeniem akcji fotograficznej przeprowadzonej przez Sławomira Balasa i Adama Wołosza. A już pół godziny później o 18.30 otworzymy wystawę "Ostrołęka. 365 dni". Autorami zdjęć prezentowanych na tej wystawie są: Joanna Il, Tomek Lendo, Tomek Grzyb, Marek Młodzianowski i Jarek Sender.

Festiwal objął patronatem Marszałek Województwa Mazowieckiego i Prezydent Miasta Ostrołęki. Partnerem wydarzenia, które jest częścią projektu realizowanego przez OCK i OTF "Chwila, moment, życie w obrazie - fotografia i film" jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Mazowsze serce Polski. XV Ostrołęcki Festiwal Fotografii realizowany jest również w ramach projektu wyłonionego w konkursie ofert dla organizacji pozarządowych współfinansowanego przez Miasto Ostrołęka. Do zobaczenia w "Galerii Ostrołęka" o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów i autorów wystaw.


Opublikowano: 05 października 2023 r.

Autor: Promocja OCK

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2023, 10:07

Kino "Jantar"

Kino "Jantar" to nie tylko seanse filmowe ale także szeroka działalność edukacji filmowej. Działa tu Akademia Edukacji Filmowej, Dyskusyjny Klub Filmowy "Rejs", Amatorski Klub Filmowy "Jantar".


Uniwersytet Trzeciego Wieku

Uniwersytet Trzeciego Wieku to instytucja edukacyjna oferująca szereg kursów i warsztatów skierowanych do seniorów, promując aktywność intelektualną i społeczną w wieku emerytalnym.


Ośrodki kultury